Forum gildii GoldDragon

Oficjalnie forum dla członków gildii GoldDragon


#1 2011-08-17 19:29:44

Podanie

polska1994

Podanie ^^

Witam, jestem Patryk, mam 16 lat. W Metku gram postacią o nicku: kogutttttttt, 53lv i jedziemy dalej ;P Jest

to SURA Bm, skile: osłonka m5, duszek m9, za 1lv mroczne będzie na m. U biologa teraz robię księgi klątw i

się spinam aby jak najszybciej zaliczyć.                                                                                                 




W wakacje gram w metka około 7 godzin dziennie, a tak to moze z godzinka, dwie. Gram w Metin2 około 2

lata. Ktoś by powiedział: To cieniutki lv i skile, ale okradli mnie, trza bylo odrabiać no i na początku nie

grałem często.                                                                                                                                       




Moja poprzednia gildia to CRASS jest bardzo fajna, lecz ostatnio mało osób Online i się powoli rozpada.         




Mam nadzieję, że w GoldDragon znajdą się osoby chętne pogadać przez skype lub komunikator , można

by też pomyśleć o konkursach gildijnych ;P. Bardzo cieszę się, że gildia posiada forum. Będę często na nim

przebywał.                                                                                                                                 




Chciałbym jeszcze dodać, że nikt oprócz mnie nie posiada dostępu do mojej postaci.





Dostałem się do dobrego liceum i mam nadzieję, że dostane się do dobrej gildii ;P Nie mogę się doczekać

Bardzo proszę o przyjęcie do gildii.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl